İrtibat Telefon:
0 212-441-1020
Back To Top

Koltuk Yıkama

kelebek koltuk yıkama

Koltuk yıkama başlı başına tecrübe gerektiren bir hizmet sektörü olup koltuk yıkama ile ilgili geniş tecrübe sahibi, profesyonel elaman ve kaliteli temizlik malzemeleri kullanan koltuk yıkama firmaları olarak siz değerli İstanbul'da müşterilerimize hizmet vermekteyiz. En iyi ve en donanımlı koltuk yıkama makinalarımız ve profesyonel elamanlarımızla en uygun koltuk yıkama fiyatları ile binlerce kayıtlı müşterilerimize hızla hizmet vermekteyiz. Hal böyle olunca koltuk yıkama fiyatları günümüz şartlarında insanların kendi istediği ekonomik boyuta gelince ve yapılan koltuk yıkama, hijyen ve sağlıklı bir ortamda yapılınca halkımız bizi tercih etmektedir. Koltuk, çekyat, kanepe, oturma grubu gibi eşyalarınızın yıkanma esnasında tamamen zararsız deterjanlar ve özel yapım fırçalar kullanan Kelebek koltuk yıkama size ve ailenize sağlıklı yaşam alanları sunuyor.

Bu konuda bütün müşterilerimiz gönül rahatlığıyla koltuklarını, halılarını, stor perdelerini, kanepelerini, araba koltuklarını çekyatlarını, oturma guruplarını yataklarını, yorgan ve battaniyelerini gönül rahatlığıyla yıkatabilirler. İstanbul koltuk yıkama olarak Müşterilerimizin yaptığımızız koltuk yıkama işleminden memnun kalmaları bizim için en büyük kazançtır. Bizim İstanbul genelinde ve hizmet verdiğimiz Anadolu ve Avrupa Yakası bölgesinde bulunan binlerce müşterimiz her defasında koltuk yıkama ücretleri ve uygun koltuk yıkama fiyatları ile ilgili olarak bize memnuniyetini dile getirmektedirler. Bizde müşterilerimizin bu memnuniyetinden ve ilkemizden ödün vermemek adına düzenlediğimiz koltuk yıkama fiyatlarımızı onların bütçelerine uygun olarak hazırlamaktayız.

Deri Koltuk Yıkama

deri koltuk yıkama

Deri koltuk yıkama diğer koltuk çeşitleri gibi zamanla kirlenir ve yıkanması ya da temizlenmesi gerekir. Her ne kadar diğer koltuk takımları gibi kullanım alanı fazla olmasa da yine de kullanım alanları zamanla artmaktadır. Özellikle de yeni evlenen çiftler ya da artık çocukları büyümüş ve yuvadan ayrılmış aileler tarafından tercih edilmektedir. Zaten bu tarz koltuk takımları alınırken ilk önce temizlenmesi ya da yıkanması göz önüne alınarak tercih edilmektedir. Deri koltuk yıkama diğer koltuklara uyguladığımız daha farklı yöntemlerle yıkanmaktadır. Çünkü dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlar koltuk imal edilirken iki farklı kumaş malzemeleri kullanılmaktadır. Birincisi çoğunluğu deri diğeri ise kumaş karışımıdır. Deri ile kumaş karışımı bir arada kullanıldığı için yıkama sırasında problem oluşturmakta buda yıkama yapan koltuk yıkama personelini ya da ev halkını zor duruma düşürmektedir. Sorun şu aslında her iki kumaş ya da deri çeşidi için farklı temizlik ilaçlarının kullanılması gerektiğidir.

Bu tarz koltuk takımlarının yıkanmasında iyi bir koltuk yıkama uzmanından yardım almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Aksi taktirde siz kendiniz koltuk yıkama işine soyunduğunuz taktirde oluşabilecek bir zararın geri dönüşü yoktur. Böyle bir durumdan sonra çağırdığınız koltuk yıkamacının bile yapabileceği bir şey yoktur. Ya koltuklarınızı tamire gönderecek ya da atıp yenisini almak zorunda kalabilirsiniz. Sizi önemli bir konuda daha bilgilendirecek olursak. Deri koltuk yıkama sırasında ilk önce koltuklarınızı ılık su yardımı ile iyice ıslatmanız gerekmektedir. Ama bu ılık suyun içerisine deri kumaşa zarar vermeyecek organik deterjanlar kullanmanız gerekir. Bir müddet bu ılık su karışımı deterjanlı su ile koltuklarınızı ıslattıktan sonra yıkama sırasında döküntüleri olmayan sünger yardımı ile lekelerin veya koltuğun tamamının saat yönünde ovalanmasıdır. Ovalama sırasında veya daha önceden ılık su ile yumuşatılan deri koltuk üzerindeki kir ya da lekeler kendini bırakacak ve yıkama sırasında bu lekelerin çıkması daha kolay bir hal alacaktır.